AKTIVITY V OKOLÍ

Relaxace pro celou rodinu v srdci Beskyd.
Podívejte se, co u nás můžete zažít!

Moravskoslezské Beskydy

Apartmán Staré Hamry

Turistika, sport, relaxace...

Dopřejte si relaxaci v srdci Beskyd. Obec Staré Hamry je ideálním středobodem letních i zimních aktivit. Běžkařské trasy se nacházejí v bezprostřední blízkosti apartmánu a v okolí se nachází několik lyžařských středisek, z nichž nejznámější je SKI areál Bílá, vzdálený jen pět minut cesty autem. Staré Hamry jsou také rájem turistů s mnoha kilometry značených turistických a cyklistických tras, po kterých se dostanete například na vrcholy nejvyšších hor Moravskoslezských Beskyd, jako je Lysá hora či Smrk, ale také do mnoha dalších nádherných míst, mezi něž patří hřbitov na Starých Hamrech s památníkem Maryčky Magdonové, Švarná Hanka, Bílý Kříž, Bumbálka apod. Panenské lesy v okolí apartmánu pak i v mimo sezónu lákají houbaře a milovníky ticha a klidu. Asi tři minuty pěšky od apartmánu se nachází restaurace „Bowling“ s výbornou jak tradiční valašskou, tak i moderní kuchyní. V objektu restaurace se rovněž nachází zcela nové bowlingové dráhy a privátní sauna.
Úchvatné Beskydy pohledem místního fotografa Petra Lukeše.

Dokonalá gastronomie

V okolí apartmánu můžete ochutnat jedinečnou domácí kuchyni a výtečnou kávu. Pár kroků od apartmánu se nachází restaurace Bowling. Pět minut cesty autem pak můžete navštívit kavárnu Domovjanka či Horskou Jizbu v hotelu Bauer na Bílé, kde je možné využít také wellness centrum.

Restaurace Bowling

Apartmán Staré Hamry

Vynikající jídlo a skvělá káva...

Pouhých 300 m od apartmánu se nachází restaurace Bowling, která nabízí vynikající gastronomický zážitek včetně regionální kuchyně. Restaurace prošla v letošním roce rekonstrukcí včetně nového bowlingu se dvěma dráhami. Restaurace Bowling také nabízí jedinečnou možnost využít privátní saunu.

Beskydy v létě

Beskydy nabízí nepřeberné množství sportovního vyžití v letním období. Přímo z apartmánu se můžete vydat na pěší či cyklistické výlety na nespočet místních tras. Pět minut jízdy se pak nachází Resort Bílá. Zde najdete například Dětský letní park a Bikepark Bílá.

Resort Bílá | Beskydy

Apartmán Staré Hamry

Zábava pro celou rodinu...

V obci Bílá (vzdálené 5 minut jízdy) se nachází jeden z největších ski resortů na Moravě. V resortu najdete bikepark se čtyřsedadlouvou lanovkou a 5,5 km dlouhé singletrails různých obtížností. Nachází se zde také půjčovna kol, elektrokol, koloběžek a sjezdových kol. Rodiny s dětmi ocení jeden z největších Dětských parků na Moravě. Dětský park disponuje přes padesáti atrakcemi jako například tubingové dráhy, skákací hrad, šlapací autíčka, lanové parky a spoustu dalšími. Součásti jsou také animační programy pro děti. Velmi oblíbená je také Pašerácká stezka určená pro celou rodinu.

Beskydy v zimě

Beskydy nabízí nepřeberné množství sportovního vyžití v zimním období. Přímo z apartmánu se můžete vydat na běžky na nespočet místních tras. Pět minut jízdy se pak nachází lyžařské středisko SKI areál Bílá s největší lyžařskou školou a zázemím pro děti na Moravě.

SKI areál Bílá

Apartmán Staré Hamry

Lyžovačka pro celou rodinu...

V obci Bílá (vzdálené 5 minut jízdy) se nachází jeden z největších ski areálů na Moravě. SKI areál Bílá disponuje širokou škálou sjezdovek od sportovních FIS červených po rodinné modré. FIS sjezdovka č. 1 je homologovaná pro mezinárodní závody a patří mezi nejzajímavější v ČR. Modré rodinné sjezdovky jsou ideální pro začátečníky a děti. Pro úplné začátečníky je v areálu připravený největší lyžařský park v ČR. Nejen pro ně je v areálu také k dispozici největší lyžařská škola na Moravě SUN SKI & BOARD SCHOOL BESKYDY.